O firmie

Kim jesteśmy?

Patron Brokers to jedna z wiodących firm doradczych na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizująca się w wyłącznej reprezentacji najemców i nabywców. Oferuje kompleksowe usługi agencyjne pozbawione ryzyka konfliktu interesów.

Patron Brokers z siedzibą w Warszawie, została założona w 2014 roku przez Łukasza Wyszyńskiego pełniącego funkcje Partnera Zarządzającego.

Konsultanci Patron Brokers świadczą najwyższy poziom niezależnego doradztwa w zakresie prawnym, architektonicznym oraz negocjacyjnym. Zapewniają klientom usługi agencyjne w zakresie trzech sektorów nieruchomości: biurowych, magazynowych oraz handlowych. W odróżnieniu od innych firm doradczych, Patron Brokers nie oferuje usług związanych z reprezentacją właścicieli budynków, zarzadzaniem czy wyceną nieruchomości.

Nasza ugruntowana pozycja opiera się na zaufaniu i uczciwości wobec naszych klientów, współpracowników, partnerów biznesowych. Stale podnosimy kwalifikacje zespołu szkoleniami i zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku nieruchomości, którzy w pełni angażują się w obsługę klientów. Nasi eksperci służą wsparciem podczas całego procesu najmu lub kupna: od momentu analizy potrzeb na samym początku współpracy, przez negocjacje korzystnych dla klienta warunków, aż do podpisania umowy i odbioru gotowej powierzchni.

Nasza wizja

Patron Brokers jest partnerem dla najemców ceniących obiektywizm transakcji.

Nasza Misja

Być doradcą gwarantującym uczciwą reprezentację interesów klienta

patronbrokers

Moim zadaniem jest, aby Patron Brokers gwarantował niezależne usługi pozbawione konfliktu interesów we wszystkich obsługiwanych w imieniu naszych klientów sektorów rynku nieruchomości komercyjnych.

Łukasz Wyszyński Partner Zarządzający, Patron Brokers

Łukasz Wyszyński jest Partnerem Zarządzającym w firmie Patron Brokers. Specjalizuje się w wyłącznej reprezentacji najemców. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie, które zdobył w międzynarodowych firmach zajmujących się doradztwem w zakresie nieruchomości komercyjnych – Savills i Cushman Wakefield. Reprezentował wiele znaczących organizacji w procesie relokacji i renegocjacji. Dzięki jego doświadczeniu i zaangażowaniu transakcje klientów Patron Brokers są zawierane na korzystnych dla nich warunkach.

Jak wygląda

Proces reprezentacji najemcy

Analiza potrzeb klientów.

Aby w pełni zrozumieć wymagania naszych klientów, omawiamy ich potrzeby, aktualne trendy oraz sytuację rynkową. Wspólnie określamy cele i ustalamy strategię dalszego postępowania.

Przedstawienie najlepszych na rynku ofert.

Porównujemy i omawiamy wybrane oferty dobrane zgonie z ustalonymi założeniami. Zapewniamy rozległe usługi doradztwa, które umożliwiają najemcy optymalizację kosztów, zwiększenie efektywności i ograniczenie ryzyka.

Negocjacje.

Zapewnimy pełne wsparcie i koordynację procesu negocjacji najkorzystniejszych warunków umów z właścicielami obiektów.

Finalizacja transakcji.

Wpieramy klientów podczas finalizacji transakcji, podpisania umowy oraz w procesie przekazania powierzchni.

Stały kontakt.

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami, podczas trwania umowy najmu.
referencje

Zaufali nam

korzyści ze współpracy

Dlaczego właśnie my

Najlepsze oferty na rynku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie przy zakupie, sprzedaży oraz najmie każdego typu nieruchomości.

Specjalistyczna wiedza

Kadra złożona z wysokiej klasy specjalistów, z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości.

Profesjonalizm

Zachowujemy wysokie standardy pracy

Jakość

Zapewniamy efektywne i nowatorskie rozwiązania.